Zbuloi lidhjen e Noizyt me yllin e Kombëtares/ Shpërthen reperi i njohur: “Mos më bej ta rrëmbej…

Një lajm rozë ka pushtuar mediat ditën e sotme, me reprein e njohur shqiptar Cllevio që ka zbuluar lidhjen sekrete të rivalit të tij Noziy. Sipas Cllevios, rivali i tij është në një lidhje me futbollisten e Kombëtares shqiptare Mimoza Hamidi.

“Mimoza, buza e Noizyt”, ishin fjalët e Cllevios në një video live me ndjekësit e tij, duke shtuar më pas: “Do të ta rrëmbej me makinë me qira”.

“Noizyt ja njoh dhe Mozën që ka në Zvicër. Ti re shejtan, t’a njoh dhe dhe Mozën unë, që se lë Mozën ti s’të ketë Instagram dhe TikTok. Xheloz. Mos më bëj të rrëmbej Mozën më makinë me qira. Të rrijë pastaj”,u shpreh Cllevio.

Këto dyshime shtohen gjithashtu pasi si Noizy, ashtu edhe Mimoza ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: