Është i varur nga bixhozi’ /Ish banorja e BBVIP zbulon arsyen e ndarjes nga Getinjo…

Vivien Thano ishte e ftuar ditën e sotme në rubrikën ‘Mos i bjer me Top’ në “E diell”. Ndër të tjera ajo foli edhe për marrëdhënien e saj me Getinjon. E pyetur për arsyen e ndarjes nga reperi, Vivien theksoi se nuk kishte të bente me tradhti apo një problemi të brendshëm midis tyre.

Për herë të parë ajo zbuloi se arsyrja ishte varësia e Getinjos ndaj lojërave të fatit.

‘Ne nuk jemi ndarë për shkak të ndonjë sherri të madh apo tradhtie. Një arsye që ne u ndamë ishte një fiksim apo gabim i tij që unë e dënoj shumë: janë këto lojërat e fatit, që mund të shkatërrojnë familje, lidhje apo marrëdhënie,’- është shprehur ajo me lot në sy.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: