Policia superaksion në Kolonjë, procedon 57-vjeçarin qe vodhi nje bidon naftë dhe…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Kolonjë referuan materialet në Prokurori, ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin Sh. S., 57 vjeç, banues në fshatin Helmës, Kolonjë, pasi në fshat, dyshohet se ka vjedhur dy mjete pune dhe

një bidon me sasi karburanti (naftë), në magazinën e një 50-vjeçari.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: