U kap duke kryer punime pa lejë në shtëpinë e tij/ Policia procedon 38-vjeçarin nga Dvorani i Korçës…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë, referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin E. T., 38 vjeç, banues në fshatin Dvoran, Korçë,

pasi u kap duke kryer punime ndërtimi, pa leje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: