‘Një qeleshe në çdo stol’/ Super koreografi e tifozëve shqiptarë për ndeshjen me Çekinë…

Në prag të ndeshjes me Çekinë, e cila do të luhet ditën e nesërme në “Air Albania” në orën 20:45 ka filluar te vendoset edhe dekori në stadium. Siç shihet në këto foto të LSA, në çdo stol është vendosur një qeleshe, të cilën do të kenë mundësi ta përdorin tifozët e kombëtares shqiptare.

Stadiumi “Air Albania” me këtë dekor ka marrë një tjetër pamje spekatolare.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: