E rëndë/ Mbërrin i vdekur në spital ,51-vjeçari gjerman. Ja dyshimet e para…

Orët e para të mëngjesit të sotëm (12 tetor), polica njofton se një 51-vjeçar gjerman, ka mbërritur pa shenja jete në spitalin e Gjirokastrës . Nga verifikimit paraprake, 51-vjeçari me iniciale Ch. K., dyshohet se ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak.

Hetimet për përcaktimin e rrethanave të rastit, vijojnë.

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në Urgjencën e Spitalit Rajonal Gjirokastër është dërguar pa shenja jete, shtetasi Ch. K., 51 vjeç, banues në Gjermani. Nga verifikimet e para dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak. Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e rrethanave të këtij rasti”, njofton policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: