‘Tifozat Kuqezi ‘e ndezin prag sfidën me Çekinë me këngë dhe valle(Video)

Sonte në mbrëmje Shqipëria do të luajë një ndeshje të rëndësishme ndaj Çekisë. Atmosfera në stadiumin “Air Albania” do të jetë fantastike, teksa 22 mijë bileta janë shitur të gjitha në harkun e pak minutave. Tifozët Kuqezi” janë mbledhur që nga ora 15:00 te Lulishtja “Vëllezërit Frashëri” per te zbritur me pas tek bulevardi ‘Deshmoret e Kombit’.

Ata kanë krijuar një atmosferë fantastike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: