‘Qentë lehin, boçja rritet‘ / Enca nuk “zë mend” pas arrestimit…

Këngëtarja Enca Haxhia u arrestua me 12 shtator për kultivim të bimëve narkotike në ballkonin e shtëpisë së saj. Vetë pë pak ditë Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën detyrim paraqitje për këngëtaren. Por duket se ky arrestim nuk e ka trembur aspak Encën.

Në postimin e fundit në Instagramin e saj, një ndjekës i kujton vazot me bimë narkotike, por përgjigja e Encës ishte surprizuese.

Qentë lehin, boçja rritet”, shkruan ajo shoqeruar me një shkelje syri

Në momenitn e arrestimit ajo ndodhej në shtëpi bashkë me të dashurin e saj, ky i fundit u lirua pak orë më vonë pasi dekalroi se nuk kishte dijeni për kanabisin

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: