E trishtë/ Shuhet ish-futbollisti i Skënderbeut Daniel Xhemo. Pësoi atak kardiak…

Ndahet nga jeta si pasojë e problemeve kardiake, futbollisti i njohur i Skënderbeut i viteve 1975-1985 Daniel Xhemo. Me humbjen e Xhemos futbolli korçar ka humbur një pjesë të historisë së Skënderbeut ashtu si dhe shokët që humbën kolegun e tyre profesionist e familjarët njeriun e tyre të mirë.

Do na mungosh!

Lamtumirë Daniel Xhemo!

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: