‘Kam fjetur me më shumë se 300 burra’/ 26-vjeçarja: “S*ksi më bën më të fuqishme…

Një grua australiane, e cila thotë se ka fjetur me më shumë se 300 meshkuj në një vit, është ‘kryqëzuar ‘ në rrjetet sociale. Annie Knight, 26 vjeçe, tha për “The Kyle and Jackie O Shoë” se ajo madje arriti të flinte me pesë meshkujt në një ditë të vetme, dhe se pavarësisht kritikave që ka marrë, vetë ajo për këtë fakt ndihet “e fuqizuar”.

Unë u ndjeva si e plotfuqishme pas kësaj. Seksi më bën të ndihem mirë. Sa më i çrregullt të jetë seksi, aq më mirë”, deklaroi ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: