Zhbllokohet derbi/ Partizani kalon në epërsi ndaj Tiranës(Video)

Partizani po triumfon në derbin e parë të kryeqytetit në këtë edicion, me “të kuqtë” të cilët kaluan ne avantazh ndaj Tiranës ,në një sfidë shumë të luftuar dhe me një fund sa dramatik, po aq edhe të bukur.

77′ Partizani 1-0 Tirana. Maguette kalon në epërsi të kuqtë. Në zhvillimet e një këndorje, Maguette kërcen mbi të gjithë dhe ndëshkon Abdullahun me kokë.

LIVE PARTIZANI-TIRANA 1-0
77′ Maget

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: