‘Verë dhe gështenja’ /Rama publikon videon: “Plot surpriza në Pogradec…

Verë dhe gështenja, nesër dhe pasnesër në Pogradec në sheshin kryesor të qytetit. Festojmë bashkë me verë buti, gështenja të pjekura, muzikë moderne dhe popullore, panair produktesh e plot surpriza të tjera”, shkruan Kryeministri Rama, ndërsa ka ndarë edhe videon promovuese

të këtij aktiviteti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: