‘Doli nga Grande Fratello’/ Flet shoku i Massimiliano Varreses: “Babain e Heidi Baçit do ta hedhim në gjyq për…

Miku i Massimiliano Varrese, ka thënë në një intervistë se do të padisë për shpifje dhe prishje imazhi të atin e Heidi Bacit pasi në “Grande Fratello” tha se Massimiliano ishte shumë i madh për vajzën e tij, madje e akuzoi se e kishte keqtrajtuar. Për ata që nuk e dinë, Heidi Baci ishte shqiptarja që u bë pjesë e “Grande Fratello” këtë sezon dhe e la garën në mes me kërkesë të babait të saj, pasi ai dhe gruaja e tij

nuk ishin dakord për lidhej e tij me një nga konkurrentet e formatit.

Kujtojmë që në formatin “BB-Italia” ajo ka takuar një 47-vjeçar Massimiliano Varrese dhe ka nisur të krijojë një marrëdhënie romantike me të, gjë që ka shqetësuar të atin, i cili në një transmetim live i ka kërkuar të bijës të largohet nga shtëpia dhe e ka marrë me vete.

Ai është i moshuar dhe të keqtrajton. Eja me mua. Unë nuk të njoh më dhe nuk të shoh më si më parë. Ti më dukesh si një person tjetër. Nuk mund të krijoni një mur me një person kush ju ka vënë nën presion”-fjalët e babait në emision live.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: