Histori dashurie me 14 vite diference…ajo 52 ai 38 vjeç: “Grate xheloze me gjykojne (Video)

Ata kanë 14 vite diferencë me njëri – tjetrin e kjo nuk i ka penguar ta jetojnë historinë e tyre të dashurisë përtej paragjykimeve që kanë hasur në rrjetet sociale. Marsela dhe Festimi, është çifti që ndoshta shumë prej jush i keni hasur në rrjete sociale dhe ata vijnë në studion e “Vizioni i Pasdites”,për të mësuar më shumë për historinë e tyre të dashurisë dhe peripecitë e shumta

që i janë dashur të kalojnë për të qenë bashkë./VIZION PLUS

Video:

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: