Këmbimi valutor 22 Tetor 2023, ja ç’po ndodh me Euron dhe Dollarin…

Sot, më 22 tetor 2023, dollari amerikan blihet me 99.4 lekë dhe shitet me 100.3 lekë. Euro blihet me 105.1 lekë dhe shitet 105.8 lekë. Paundi britanik blihet me 120 lekë dhe shitet me 121.2 lekë

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: