‘Mos ma përdorni kundër’/ Olta Gixhari tregon problemin që po e shqetëson(Video)

Olta Gixhari ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një ndër problemet që po has me flokët e saj, për shkak të tërheqjes së tyre. Shikoni si kam ngelur qeros, nga tërheqja e flokëve. Kush do kujdeset për këtë tullacllëkun tim? Kam ngelur me dy qime flokë. Unë qënkam qerose. Si qerose me flokë të gjata”, dëgjohet Olta të thotë në videon e publikuar në Instastory.

Bashkangjitur kësaj video, aktorja ka shtuar: “Në mirëbesim po e postoj, mos ma përdorni një ditë kundër”

@korcablog.com

Olta Gixhari :”Kam ngel me 2 qime flokë…

♬ original sound – KorcaBlog.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: