‘Më mbajti si gomë rezervë’/ Shkrimtari i njohur zbulon femrën që i theu zemrën…

I ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ përballë moderatores Ester Bylyku, shkrimtari Albatros Rexha si rrallëherë zbuloi një histori nga e kaluara e tij. Ai u spreh se në të kaluarën ka qenë një femër që i theu zemrën, dhe e mbajti atë si ‘gomë rezervë’.

Albatros Rexha tha:

‘Ndjenja e të qenit ‘gomë rezervë’, është shumë e keqe. Kjo më ka ndodhur edhe mua. Kur dikush mendon se ai person është i rëndësishëm për të, përfshihet shumë.

Por aty ka diçka që nuk shkon dhe tjetri, të mban zvarr, peng. Për çdo rast nëse diçka i dështon, të kanë atje. Këta njerëz në thelb, kanë frikë të qëndrojnë vetëm

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: