Kapet në Kapshticë me 9 pako drogë në makinë, do ti kalonte drejt Greqisë…

Nje shtetas i identifikuar si R.T, është arrestuar këtë të mërkurë në Kapshticë pasi ka tentuar të kalojë 9 pako me drogës drejt Greqisë. Blutë bëjnë me dije se pako ju gjetën në makinën me të cilën po udhëtonte drejt shtetit grek.

Droga është sekuestruar në cilësinë e provës materiale, ndërkohë që poseduesi është shoqëruar për veprime të mëtejshme proceduriale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: