Ngjarje tragjike/ E zuri korrenti në dush, humb jetën 24-vjeçarja….

Një 24-vjeçare ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike në Selanik. Ajo u gjet e pajetë në banjën e banesës ku jetonte me partnerin e saj. Autopsia ka vërtetuas se shkak i vdekjes ishte goditja nga rryma elektrike teksa vajza po bënte dush.

Për momentin vërtetohet skenari i goditjes me rrymë, por raporti mjeko-ligjor ka nevojë për hetime të mëtejshme, për të cilat priten analizat laboratorike

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: