Noizy shfaqet i gjakosur, çfarë ka ndodhur me reperin e famshëm(Video)

Këngëtari Rigels Rajku i njohur për publikun me emrin e tij të artit Noizy ditën e sotme ka shqetësuar fansat e tij me një postim në rrjetet sociale. Reperi shfaqet me një plagë në kokë dhe i gjakosur. Nuk dihet nëse artisti ka qenë pjesë e një konflikti fizik apo e gjitha është një look për videoklipet e tij muzikore.

Ne telashe, por duhet të shihni personin tjetër” – shkruan këngëtari.

Aludimet për një përleshje u ngritën pasi ai prej disa kohësh përflitet për konfliktin e tij me një tjetër personazh të muzikës rep.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: