Kiara merr dhuratën speciale nga vjehrra…

Pak ditë më parë, Kiara Tito ka marrë një surprizë që e ka ndarë edhe në rrjetet sociale. Moderatorja është shfaqur në sheshin e famshëm Times Square, në New York. Kam njerezit me te mire ne bote, qe me duan dhe me mbeshtesin ne cdo hap. Sot ne New york, Times Square Ju falenderoj nga zemra per kete surprize kaq te bukur, nuk di si tua shperblej”, shkruan Kiara.

Mirëpo ka qenë Luizi ai që ka tërhequr vëmenjen me komentin e tij:

“Vjehrra ta ka bere o zemer”, shkruan këngëtari, nëna e të cilit jeton në New York.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: