Iu gjetën sëpatë e armë të ftohta në automjetin tip Porsche, procedohet 28-vjeçari nga Korça…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit:

-L. H., 28 vjeç, banues në Korçë, pasi në lagjen nr. 16, Korçë, gjatë kontrollit në automjetin e tij tip “Porsche”, u gjet një mjet i mprehtë (sëpatë) dhe dy mjete të tjera të dyshuara si armë të ftohta, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: