Përplasi për vdekje 14-vjeçaren në Zëmblak, arrestohet shoferi 21-vjeçar…

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë ditën e djeshme, për një aksident rrugor, ju informojmë se specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin I. H., 21 vjeç, banues në fshatin Leshnicë, Pogradec, pasi në aksin rrugor “Korçë-Bilisht”, pranë fshatit Zëmblak, Maliq, duke drejtuar automjetin tip “Opel”,

ka aksidentuar me pasojë vdekjen një shtetase 14 vjeçe, banuese në fshatin Zëmblak, Maliq, këmbësore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: