‘Gjithçka që më nevojitet dhe gjithçka kam’/ Bomberi kuqezi Mirlind Daku publikon foton e veçantë…

Mirlind Daku, një nga lojtarët më të dashur në Kombëtaren shqiptare, ka publikuar një foto mjaft të veçantë në profilin e tij zyrtar në rrjetet sociale, Instagram dhe Facebook. Sulmuesi nga Gjilani ka postuar një foto me prindërit e tij, teksa shkruan: “Gjithçka që më nevojitet dhe gjithçka kam”.

Një foto mjaft e veçantë, që pasi ka treguar dashurinë e veçantë që ka për atdheun, publikon foto dhe me familjarët duke iu treguar se janë shumë të çmuar për të.

Kujtojmë që Daku është një nga protagonistët kryesorë në ndeshjet e fundit të Shqipërisë. 25-vjeçari ka shënuar një gol përballë Polonisë dhe ka asistuar në një tjetër në ndeshjen kundër Republikës Çeke.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: