Alketa Vejsiu në zi, humb njeriun e shtrenjtë…

Moderatorja Alketa Vejsiu ka humbur të atin. Lajmin e vdekjes së tij e ka dhënë vëllai i moderatores, Endri Vejsiu, përmes një postimi në Facebook. “Pusho i qetë shoku im më i mirë, të kam shpirt baba”, shkruan ai.

Nga Alketa ende nuk ka ndonjë reagim për humbjen e madhe, ndërsa shpesh ajo na ka informuar përmes Instastory-ve se babai i saj ka qenë duke u kuruar në Romë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: