‘Jemi një’/ Stafi teknik i klubit ‘Skënderbeu’ vizitë dhe dhuratë speciale për tifozin e dëmtuar në ndeshjen me Egnatia-n…

Sporti na bën bashkë!

Drejtori sportiv Ardi Gjanci, zv.trajneri Gentjan Liçi dhe mjeku i ekipit Dionis Prisoj vizituan sot tifozin e Skënderbeut Andon Cami i cili humbi ndjenjat në shkallët e stadiumit në ndeshjen Skënderbeu-Egnatia.

Klubi i ka uruar të shkuara tifozit dhe i ka dhuruar një fanelë të ekipit dhe një abone vjetore!

Jemi një! #forcaskenderbeu⚽️⚪🔴⚽️

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: