E rëndë/ Gjendet i vdekur brenda hotelit shqiptari në Greqi. Pronari lajmëron policinë…

GREQI- Një shqiptar është gjetur pa shenja jete në një dhomë hoteli në Chaina. 43-vjeçari, është gjetur i pajetë një ditë më parë nga pronari i hotelit, raportojnë mediat greke. Identiteti i shqiptarit nuk bëhet i ditur.

Trupi i tij është transportuar me autoambulancë në spitalin e Chanias, për të kryer një nekropsi dhe për të përcaktuar shkakun e saktë të vdekjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: