Skënderbeu bën ‘ujkun’ me Tiranën ,kalon në epërsi në 27’(Video)

24’ Penallti për Skënderbeun, Rashica hyn në zonë dhe rrëzohet pas një kontakti. Cjapi bën shenjë nga pika e bardhë mes protestave të bardhebluve. (VIDEO)

27’ GOOOL SKËNDERBEU! Nikaj shënon nga pika e bardhë. (VIDEO)

FORMACIONET ZYRTARE

SKËNDERBEU: Alia, Ramos, Prençi, Dumfur, Frashëri, Rabiu, Peçani, Shaqe, Liço, Rashica, Nikaj.
Trajner: Ivan Gvozdenoviç

TIRANA: Kozi, Najdovski, Përgjoni, Hoxhallari, Meta, Haxhiu, Jonuzi, Hila, Lushkja, Hasani, Kaina.
Trajner: Julian Ahmataj

Gjyqtar: Kreshnik Cjapi

LIVE SKËNDERBEU-TIRANA 1-0
27′ (p) Nikaj

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: