Hodhi flakadanë në Skënderbeu-Tirana/ Policia procedon 23-vjeçarin nga Korça…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin P. S., 23 vjeç, banues në Korçë, pasi dje, në stadiumin “Skënderbeu”, gjatë zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis ekipeve “Skënderbeu”-“Tirana”,

ka tentuar të hedhë një flakadan, i cili është sekuestruar nga shërbimet e Policisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: