Rama: “Në Rehovën turistike po merr jetë projekti për rijetësimin e fshatit(Foto)

MIRËMËNGJES
dhe me Rehovën turistike ku dita-ditës po merr jetë projekti për rijetësimin e fshatit dhe ndërtimin e rrugës që do të bëjë lidhjen me Ersekën, duke nxjerrë në pah natyrën magjepsëse të kësaj zone, ju uroj një ditë të bukur”,

shkruan Kryeministri Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: