Kozakun e “fluturojnë” në ajër teksa po ecte me biçikletë

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale Kozak Braçi ka pësuar së fundmi një aksident. Videon nga aksidenti e ka shpërndarë vetë Kozaku. Ai ka qenë duke ngarë biçikletën teksa papritur një makinë e përplas nga pas. Për fat të mirë pa dëme, pasi Kozaku ngrihet menjëherë në këmbë.

“Njëherë që dola xhiro më ngritën në ajër. Nuk dal më. E shes biçikletën”, shkruan ai./albeu.com/

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: