I dehur në timon shkaktoi /Policia i ve prangat 38-vjeçarit në aksin Korçë-Ersekë…

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. S., 38 vjeç, banues në fshatin Mollaj, Korçë, pasi në aksin rrugor “Korçë-Ersekë”, në afërsi të fshatit Dvoran, Korçë, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Pas kryerjes së testit të alkoolit, rezultoi se 38-vjeçari e drejtonte automjetin, në gjendje të dehur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: