Ishte dënuar nga Gjykata për falsifikim ,ndalohet 35-vjeçari nga Korça….

Specialistët për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare të DVP Korçë ekzekutuan urdhrin e Prokurorisë, për ndalimin e shtetasit Leonardo Malollari, 35 vjeç, banues në Korçë, i ekstraduar nga Greqia, pasi Gjykata e Korçës e ka dënuar me 1 vit burgim, për veprat penale “Falsifikimi i dokumenteve”

dhe “Falsifikimi i letërnjoftimeve, i pasaportave ose i vizave”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: