E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë, transportohet në morg…

Sarande, policia zbulon nje pjese trupi njeriu ne afersi te fshatit Xarre ne Bashkine Konispol. Trupi ishte i groposur, por jo i dekompozuar plotesisht pasi ne te kishte ende inde. Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po kryhen hetime.

Pjesa e trupit eshte derguar ne morgun e qytetit ne pritje te ekspertizes mjeko-ligjore nga specialiste qe do te vijne nga Tirana diten e nesërme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: