Këmbimi valutor/ 15 nëntor,ja ç’po ndodh me Euron dhe Dollarin…

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 95.4 lekë dhe shitet me 96.7 lekë. Monedha evropiane sot blihet me 103.8 lekë dhe do shitet me 104.5 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 108.2 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 118.4 lekë dhe do shitet me 120 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: