Sot 9 vite pa Dr.Florin/ E bija, bashkëshortja dhe miqte e kujtojnë me mall…

Dr. Flori është ndarë nga jeta prej 9 vitesh, por kujtimi i tij është gjithmonë i pranishëm tek njerëzit e afërt dhe miqtë e ngushtë .Këta të fundit e risjellin gjithmonë në kujtime në rrjetet sociale e media, por gjithashtu kanë qëndruar për gjithë këto vite pranë familjes së tij. Perveç Landit dhe Mirit te grupit West Side Family ka vajza e tij, që tani është rritur e kujton të atin në çdo ditë të rëndësishme për të, siç ka bërë edhe sot.

“Më mungon”, ka shkruar ajo krah fotove të veçanta me babain.

Të njëjtin postim e ka ndarë dhe nëna e saj, partnerja e Dr Florit duke e shoqëruar me një zemër të kuqe. Dr. Flori la pas 2 fëmijë, për të cilët Blerina është kujdesur si një heroine.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: