I ‘parakalon’ të gjithë’/ Berati qyteti i parë që ndez dritat e festave…

Berati ka ndezur dritat për festat e fundvitit. Qyteti ka marrë një pamje i rrethuar nga dritat shumëngjyrëshe dhe zbukurimet për festën e Vitit të Ri dhe Krishtlindjes. Kryeministri Rama ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook foto

nga qendra e qytetit të “një mbi një dritareve”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: