Zyrtare/ Tefik Osmani emërohet Drejtor Teknik i Kf Vllaznia…

Klubi i Futbollit Vllaznia bën të ditur se ka arritur marrëveshjen për pozicionin e Drejtorit Sportiv pranë Klubit tonë me z.Tefik Osmani. Ai vjen mbas një përvoje të konsoliduar në menaxhimin sportiv, të sukseshme dhe plot trofe.
Ndersa Klubi falenderon përpjekjet dhe përkushtimin e

z. Elvis Plori për kontributin e tij të vazhdueshëm në klubin tonë”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: