‘Me fotot e “nxehta’, Robert Berisha prezanton të dashurën e re (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha ndodhet me pushime në Miami me të dashurën e tij të re. Ndonëse nuk e ka publikuar identitetin e saj, artisti ka ndarë me ndjekësit disa pamje të nxehta nga ‘arratisja’ e ëmbël ku shfaqen krahë njëri-tjetrit. Romanca e tij vjen pas ndarjes prej më shumë se një viti nga modelja Laureta Maqedonci.

Roberti gjithashtu ka qenë i martuar për shumë vite me këngëtaren Nora Istrefi, me të cilën ka edhe një vajzë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: