Pas rikthimit në Instagram, Luizi bën reagimin e papritur: “Ata që nuk ma kthyen shpinën…

Fenomeni i ”Big Brother Albania Vip 2”, këngëtari Luiz Ejlli vijon që të jetë në qendër të vëmendjes, edhe pas daljes nga shtëpia. Ai ka bërë disa ndryshime në lidhje me marrëdhëniet me të tjerët, duke larguar ata që mendon se kanë përfituar prej tij duke u shtirur si shokët e tij më të ngushtë. Ndër ta ishin edhe Mario me Jonin, të cilët gjatë periudhës që Luizi ishte brenda në shtëpi kanë bërë

daljet e tyre televizive duke e mbrojtur dhe duke treguar gjithmonë për miqësinë e tyre të ngushtë.


Vetëm pak më parë Luizi ka shkruar disa fjalë në Instastory lidhur me këtë çështje: ” Unë nuk harroj njerëzit që më kanë qëndruar afër kur kisha nevojë, kur nuk kisha askënd. Ata që nuk ma kthyen shpinën nga fillimi i rrugëtimit tim e vazhdojnë të mos e bëjnë.

Ata që e bënin ditën natë e natën ditë duke përjetuar çdo gjë bashkë me mua, ata që më deshën prej vërteti, pa kushte, pa fjalë, por me vepra shumë. Ty publiku im. Ju do Luizi fort”,-shkruan Luizi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: