E rëndë/ 40-vjeçarja hidhet nga kati i tretë…

Një 40 vjeçare është hedhur mbrëmjen e sotme nga shkallët e katit të tretë të pallatit nr 6 në lagjen” Gafurr Muço”, në Lushnje. Sipas mjekëve të spitalit të Lushnjes që e kanë nën kujdes nuk është në gjendje të rëndë dhe nuk i rrezikohet jeta.

Në deklarimin që i ka dhënë oficerëve te policisë gjyqësore ka thënë që u hodha nga shkallët e katit të tretë.

Krahas kujdesit mjekësor policia po pyet dhe familjarët për rrethanat në të cilat ndodhi ngjarja.

Dyshohet se 40 vjeçarja e ka bërë veprimin në gjëndje depresioni

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: