Prestigjozja e orëve të luksit krijon një orë për Skënderbeun, këngëtari i njohur shqiptar një nga blerësit…

Marka e famshme e orëve të luksit, Franck Muller ka krijuar një orë të veçantë për Skënderbeun. “Vanguard Racing Skenderbeu Limited Edition” është një orë e kuqe, me heroin Gjergj Kastriotin në qendër. Ndër të parët që e ka blerë këtë orë është reperi Capital T, i cili ka postuar disa foto duke mbajtur orën dhe shprehet i privilegjuar.

“04 JANAR e mora nr•04/50 limited edition @franckmuller_geneve “SKENDERBEU” i priviligjuar ta kem i pari kete ore e cila ka shume rendesi per mua”, shkruan Capital T.

Çmimi për orët e thjeshta Franck Muller varion nga 5 mijë deri në 7500 euro, ndaj një model i kufizuar si ky me Skënderbeun mund të kalojë 10 mijë euro. Më 17 janar të këtij viti, mbushin plot 555 vite nga ndarja e jetës së heroit tonë kombëtar, dhe kjo orë mund të jetë një dhuratë e bukur përkujtimore edhe për tifozët e klubit Korçar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: