Brand veshjesh i cili do të mbajë emrin “Mevlani”/Blogerja e njohur realizon ëndrrën e saj më të madhe…

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të komentuara shqiptare e cila vazhdimisht mundohet të qëndrojë në kontakt me publikun përmes sugjerimeve, këshillave dhe ndarjes së eksperiencave. Së fundmi në një bashkëbisesim virtual me ndjekësit e saj në Instagram ajo ka zbuluar një ndër ëndrrat që ka pasur gjithmonë në jetë, për të cilën po punon fort dhe është drejt finalizimit. Së shpejti Armina do të sjellë në treg një brand veshjesh i cili do të mbajë emrin “Mevlani”. Gjithashtu ajo zbuloi se për këtë projekt do të bashkëpunojë me një ndër agjensitë më të njohura italiane të modës. Bukuroshja tregoi se kjo ka qenë gjithmonë një ndër ëndrrat e saj, e cila duket se më në fund do të shohë “dritën jeshile”.


Advertisement