E bujshme/ Festa e Birrës në Korçë ,bëhet me bilete hyrje për 3-netë(Çmimet)

Kanë dalë në shitje biletat e festes se Birres qe zhvillohet në Korçe ne dt 16-20 Gusht. Ajo ç’ ka vihet re janë çmimet e kripura ku pjesemaresve ju duhet te futin doren ne xhep per tre netë e fundit….

Ja çmimet në vivere.al

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: