Dua Lipa rikthehet në Shqipëri ,publikon sërish imazhe nga jugu(Foto)

Dua Lipa rikthehet në Shqipëri për pushime, publikon sërish imazhe nga jugu. .Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa pasi publikoj një album me fotografi mahnitëse nga pushimet e saj në Greqinë Jugore, është rikthyer përsëri për pushime në Jug të Shqipërisë.

Dua ka ndarë fotografi të shumta nga pushimet në Greqi fillimisht, ndersa më pas edhe disa të tjera nga bregdeti shqiptar.

Ajo ka zbuluar se në këto pushime po shoqërohet nga familja e saj, në pjesën jugore të vendit, kryesisht rreth Ksamilit, Butrintit dhe Sarandës.

Në kolazhin e fotografive, Dua shihet teksa shijon kohën me diell në një anije, pamje të qytetit të bukur të Sarandës, si dhe bregdetit shqiptar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: