Shpërndante drogë në një “Beach Bar”, ky është polici i arrestuar …

Personi që shihni në foto është efektivi i policisë Redjon Bello që u arrestua mbrëmjen e kaluar nga AMP pasi akuzohet për shpërndarje droge. Bello u arrestuar së bashku me një bashkëpuntorë tjetër, të cilët shfytëzonin një lokal ‘Beach Bar’ në qytetin e Sarandës për të kamufluar veprimtarinë antiligjore,

shpërndanin lëndë narkotike të llojit kanabis sativa tek shtetas të ndryshëm duke përfituar shuma të konsiderueshme monetare.

Gjithashtu në ambientet e lokalit u gjet dhe u sekuestrua edhe një armë zjarri e llojit pistoletë së bashku me municion, pa leje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: