Shqiptarja e parë kamioniste merr pjesë në festa e Birrës në Korçë(Video)

Bianka Dervishi është cilësuar si kamionistja më simpatike Shqiptare në Itali ndërsa ka marrë tashmë vëmendjen e të gjithëve me fotot e saj dhe videot teksa është e ulur pas timonit të disa prej kamionëve më të mëdhenj në botë . Ndoshta keni dëgjuar për të por ajo ka udhëtuar enkas për tek Festa e Birrës në Korçë

duke shijuar mbremjen e 4-rt ku performuan Despina Vandi dhe Elvana Gjata për me tepër ndiqni videon….

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: