Rita performoi me flamur serb/ E ëma reagon ashpër: “Më ke bo nervoz shumë…

Rita Ora ka qenë në qendër të kritikave orët e fundit pasi performancës së saj me flamurin serb në trup. Këngëtarja shqiptare performoi mbrëmjen e djeshme në Hungari në Festivalin e Rinisë në Szeged. Gjatë performancës, fansat i hodhën asaj një flamur serb, të cilin ajo e vendosi në krahë.

Siç edhe supozohej, bëhej fjalë për një ngatërresë dhe siç deklaroi vetë këngëtarja nuk e dinte cilit shtet i përkiste flamuri.

Fjalën e saj e ka thënë edhe nëna e Ritës, Vera Ora. Ajo ka treguar se e ka qortuar Ritën duke i bërtitur e më pas i ka kërkuar falje.

M’fal të kom bërtit shumë por më ke bo nervoz. Mos u trullo’, është shprehur Vera, duke dëshmuar edhe një herë që është nënë tipike shqiptare.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: