Fshf thirrje tifozëve: “ Të jemi të gjithë NJË per Kombetaren, të Martën ju presim…

Federata Shaiptare e Futbollit u ka bere thirrje tifozëve kuqezi që te mbështesin kombetaren ndaj Bullgarise, pasi edhe pse nje sfide jozyrtare, ka po aq shume rëndësi sa ndeshjet e tjera. Sipas institucionit te futbollit, fanella e Kombëtares ështe unike dhe tani duhet respektuar me shume se kurre.

“Nuk ka rëndesi se me ke luajme, rëndesi ka te jemi

te gjithe NJË per Kombetaren!” Te Martën…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: