Armina Mevlani: “Dua “të zhdukem” nga gjithçka…

Ish-kryeministri Sali Berisha është nën hetim lidhur me privatizimin e ish-kompleksit Partizani, ndërsa dhëndri i tij, Jamarbër Malltezi është arrestuar me urdhër të SPAK. Padyshim që në këtë histori nuk ka dalë pa u prekur e pa u përmendur edhe djali i Berishës, Shkëlzeni. Ky i fundit nuk ka munguar as me reagimet e tij ndaj GJKKO.

Ndërkohë bashkëshortja e Shkëlzenit, Armina Mevlani ka rralluar posimet në rrjetet sociale, por ajo ka krijuar një bisede private me ndjekësit e saj nëpërmjet një ‘broadcast channel’ në Instagram.

E duket se aty ajo është ndjerë më e lirshme dhe ka ndarë edhe gjendjen e saj emocionale të momentit. “Ndonjëherë thjesht dua të largohem nga gjithçka”, shkruhet në postimin që ka ndarë Armina./albeu

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: